1 Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. Це свято відзначають дорослі і діти, учні, студенти, батьки, вихователі та викладачі. Майже у кожній родині є маленький школярик, який цього дня сяде за парту і розпочне довгий шлях у країну знань, або студенти, які уже обрали майбутню професію і докладають усіх зусиль, щоб стати справжніми професіоналами своєї справи, досягти бажаних професійних успіхів.

   Відзначили День Знань і у Хмельницькому училищі ПКПП ДКВС України. З привітальним словом у навчальній аудиторії виступив начальник училища підполковник внутрішньої служби Шкраба Андрій Костянтинович, який побажав викладачам та представникам перемінного складу невичерпного творчого натхнення, наснаги, наголосив на важливості постійного підвищення власного фахового рівня. До привітань приєднались 1-й заступник начальника училища – начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби Сахнік Олена Володимирівна, заступник начальника училища по РОС, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Шквир Олег Борисович, які зосередили увагу присутніх на особливостях відомчої професійної освіти в часи реформування пенітенціарного відомства, необхідності здійснення якісної професійної підготовки сучасних пенітенціаристів до функціонування у нових умовах.

   Свято відвідала старший науковий співробітник Хмельницького краєзнавчого музею Данилова Катерина Володимирівна, яка здійснила цікавий екскурс в історію міста Хмельницького, розповіла про важливі події, які вплинули на його розвиток, відомих високоосвічених людей, що сприяли перетворенню маленького містечка у сучасний обласний центр з великою кількістю вищих навчальних закладів. Дякуємо науковцю за цікаву та змістовну розповідь, яка дозволила відчути єдність часів, значущість освіти для розвитку рідного краю.