Їм вручено чудова посаду, вище за яку нічого не може бути під цим сонцем. Вічним законом нехай буде: вчити і вчитися всьому через приклади, повчання і застосування на ділі.
Ян Амос Коменський

 

   Стратегічно значимим напрямком викладацької діяльності є бездоганна підготовка персоналу ДКВС України, наповнена різноманітністю, фаховою компетентністю з вдалим використанням інтерактивних методик навчання та елементів педагогічної майстерності. Яким би високим не був рівень роботи викладача в аудиторії, він повинен прагнути досягнення нових педагогічних висот. З метою зміцнити набутий позитивний досвід у викладацькій діяльності, демонстрації відпрацьованих форм та методів проведення навчальних занять в Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу ДКВС України протягом квітня-травня 2016 року у рамках конкурсу та у відповідності до затвердженого графіку відбулись відкриті бінарні заняття викладачів циклів. Цікавий формат проведення бінарних занять, дав змогу ще раз представникам конкурсної комісії переконатися у наявності бажання викладацького складу надати слухачам училища якісні знання, викликати цікавість та пізнавальний інтерес слухацької аудиторії.

За результатами конкурсу колегіально визначили переможця викладача циклу спеціальних дисциплін лейтенанта внутрішньої служби Бартєнєву Людмилу Сергіївну.

Вітаємо колегу із заслуженою перемогою. Бажаємо натхнення та подальшого росту професійної педагогічної майстерності.

Прес-служба Хмельницького училища ПКПП ДКВС України