За підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України в Київському Палаці дітей та юнацтва 16-18 березня 2017 року компанією «Виставковий Світ» було організовано головну подію освітньої галузі України – П’яту міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu» і Восьму міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2017». До участі у даних заходах долучились працівники Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України – викладач-методист – начальник кабінету педагогічної майстерності старший лейтенант внутрішньої служби Грабовська Анна та викладач циклу кінологічної підготовки лейтенант внутрішньої служби Бартєнєва Людмила.
Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, семінари, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних вчених НАПН України, керівників і фахівців МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників зарубіжних навчальних закладів, міжнародних представництв, батьків, учнів та студентів. Цікавими виявились експозиції, представлені військовими навчальними закладами, іншими організаціями, які працюють над створенням інноваційного матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу. Працівники центру взяли участь у роботі круглого столі «Проектування інноваційних освітніх технологій» та педагогічної майстерні «Педагогічне моделювання в контексті технології множинного інтелекту».
Обмін досягненнями між навчальними закладами та науковими установами, професійне спілкування теоретиків та практиків галузі освіти сприяли створенню простору для творчого самовиявлення, професійного зростання педагогічних працівників, їх успішного ознайомлення з презентованими колегами інноваціями та прогресивними педагогічними технологіями. Надбання учасників виставки, здобутки сучасної освітньої практики покликані сприяти ефективному реформуванню вітчизняної системи освіти, пришвидшити її входження як рівноправного партнера до європейського освітнього і наукового співтовариства.
Дякуємо організаторам науково-практичних заходів за запрошення та можливість стати їх активними учасниками.
Залишити коментар