11.12.2017 в рамках XIV  Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно  про права людини  в  Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які перебувають на курсах первинної професійної підготовки, відбувся показ фільму «Я не тутешня»/ «I’m not from here», Майте Альбреді, Гієдре Жицкіте, Литва, Чилі 2016, якому передував промо ролик фестивалю.

   У фільмі демонструються особливості світосприйняття людей похилого віку, йдеться про значення, яке для них мають спогади дитинства і Батьківщина. Героїня стрічки літня Хосебе (88 років) мешкає у будинку для таких як вона людей у Чилі. У неї є манія – знати, звідки родом решта її літніх співмешканців. Усі кажуть їй, що вони чилійці, а Хосебе постійно думає про свою молодість у Країні Басків. Після 70 років життя у Чилі вона досі живо пам’ятає свою Батьківщину.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники дійшли думки про велике значення Батьківщини  у житті кожної людини.