З 23 по 25 лютого 2018 року у спортивно-тренувальному комплексі туристично-оздоровчого клубу «Горизонт», розміщеному у Великорешнівському НВК Шепетівського району Хмельницької області, відбувся кубок Хмельницької області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини», приурочений до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   Змагання проводились з метою залучення учнівської та студентської молоді до здорового способу життя, відпрацювання та удосконалення технічних й тактичних прийомів подолання реальних перешкод у спортивних туристських походах, а також з метою виявлення сильніших команд та учасників, популяризації спортивного туризму.

   Змагання передбачали командну й особисто-командну боротьбу учасників на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод» (І — ІІІ класу), «Командна смуга перешкод» (І — ІІІ класу) для груп учнівської молоді та «Особиста смуга перешкод» (ІІ-ІІІ класу) для групи «студентська молодь».

   У даних спортивних заходах в якості організаторів та суддів за запрошенням Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли участь начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Такий досвід сприяв підвищенню рівня професійної компетентності викладацького складу центру, удосконаленню їх педагогічної майстерності, необхідної для проведення зі слухачами навчальних занять з основ топографії.

   Дякуємо колегам за активність у налагодженні продуктивної співпраці з іншими навчальними закладами та державними установами.