З 14 по 18 листопада 2022 року старшим викладачем кафедри фізичної підготовки Академії Державної пенітенціарної служби кандидатом в майстри спорту – з боротьби дзю-до, та САМБО В’ячеславом Сорокопудом, спільно з начальником центру спеціальної підготовки ТВВ «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» капітаном внутрішньої служби Володимиром Бруневичем та викладачем центру спеціальної підготовки старшим лейтенантом внутрішньої служби Олександром Штикуном провели ряд бінарних занять зі спеціальної фізичної підготовки.

На них слухачі («особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки УВП, відділів нагляду ТТВ ДКВС України»), які проходять первинну професійну підготовку відпрацьовували прийоми рукопашного бою необхідні для збереження життя та здоров’я під час несення служби в установах виконання покарань та в таборах для тримання військовополонених.

Дані заняття проводились за темами: «Рукопашний бій. Затримання та супровід», «Рукопашний бій. Кидки та утримання», «Рукопашний бій. Визволення від захватів» та «Рукопашний бій. Обеззброєння».

Отримані знання допоможуть бути готовим до виконання завдань під час несення служби в установах виконання покарань та в таборах для тримання військовополонених!