В Хмельницькому училищі ПКПП ДКВС України продовжується тісна співпраця з фахівцями – кінологами інших навчальних закладів та структур у напрямку фахової підготовки слухачів категорії «молодші інспектори – кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДПтС України».

Так, 02.02.2016 року за участю головних державних інспекторів відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України Гайдука Сергія Васильовича та Форсюка Костянтина Олександровича відбулось бінарне лекційне заняття за темою «Привчання собак до пошуку наркотичних засобів (наркотичних речовин, стрілецької зброї та боєприпасів) у вантажних автомобілях, у приміщеннях та багажі».

Під час даного заняття колеги поділились відпрацьованими методиками підготовки спеціальних собак, продемонстрували цікаві власноруч створені відеоматеріали, на яких відображені ключові етапи дресирувальної роботи за даною навчальною темою.

По закінченню теоретичної частини гості навчального закладу показали на практиці за допомогою тренованого службового собаки особливості методики його привчання до пошуку «закладок» у транспортних засобах, приміщенні та багажі.

Наприкінці зустрічі Гайдук Сергій Васильович та Форсюк Костянтин Олександрович передали до бібліотечного фонду Хмельницького училища монографію, підготовлену у 2015 році колективом Державного науково-дослідного інституту митної справи, за темою «Кінологічне забезпечення Державної фіскальної служби України». Дякуємо колегам за надану практичну та теоретичну допомогу!