Слухачі Хмельницького центру ПКП ДКВС України категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки» разом із заступником начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковником внутрішньої служби Шквирем О.Б. і завідувачем бібліотеки Костишиною Л.В. в рамках проведення культурно-масової роботи 26 березня поточного року відвідали Хмельницький обласний краєзнавчий музей.

Слухачі мали змогу ознайомитися з такими виставками, як:

  • «Природа рідного краю», під час демонстрації якої розповідалось про геологічне минуле, географічне розташування, корисні копалини, ґрунти, флору і фауну Хмельниччини, водні ресурси, мінеральні джерела. В експозиції також представлені палеонтологічні знахідки, опудала звірів і птахів;
  • «Проскурів – романтика старовини», на якій увазі екскурсантів представлені інтер’єри помешкань різних верств населення Проскурова;
  • «У полум’ї Великої війни», на якій представлена значна кількість зразків вогнепальної та холодної зброї, фотодокументи, медичні інструменти та обладнання, багато інших речей, пов’язаних з подіями 1941-1944 років на території нашої області. Слухачі побачили зброю виробництва колишнього СРСР, Бельгії, Німеччини, Польщі та Чехословаччини. До експозиції включено капсули з меморіальною землею з місць бойової слави з усіх куточків області та альбоми з пам’ятними фотографіями, які були подаровані музею членами ветеранських організацій як символи естафети пам’яті «Слава визволителям України». Також в експозиції представлена зброя, якою користувалися учасники військових подій в зоні АТО.

Культурно-масові заходи такого формату об’єднують, збагачують відвідувачів новими знаннями, сприяють різносторонньому розвитку особистості та дарують багато позитивних емоцій.