У період з 13 по 14 лютого поточного року у селищі Теофіполь Хмельницької області, на базі СК Цукрового заводу було проведено Кубок області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, участь в якому взяли спортсмени з різних міст та районів Хмельниччини.

Керівництво проведення змагань здійснювали управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та осередок Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області.

Спортсменів привітав директор спортивного комплексу, заслужений майстер спорту України з гирьового спорту Михайлінчик Василь Володимирович та головний суддя змагань, голова обласного осередку Союзу гирьового спорту заслужений майстер спорту України з гирьового спорту Квіквініа Полміра Мірабович.

Учасники змагань виконували поштовх та ривок гирь у двоборстві, а також у гвардійському ривку. Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за кількістю підйомів або сумою двоборства.

Серед учасників змагань у ваговій категорії понад 95 кілограмів прийняв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який виконуючи вправу «гвардійський ривок» гирею вагою 32 кілограми, набрав 137 балів та посів 1-ше місце у вказаній ваговій категорії. За результатами досягнень спортсмена, на вказаному заході Олександру було вручено грамоту та нагороджено медаллю.

За підсумками змагань Олександр пройшов відбір на чемпіонат України з гирьового спорту, який відбудеться у березні 2021 року в місті Житомир.

Прийняття участі у змаганнях подібного рівня сприяє підвищенню майстерності спортсмена та здобуття досвіду професійного рівня, а також мотивує до досягнення наступних вершин.