22 серпня поточного року у місті Ужгород, на базі спортивного комплексу «Юність» було проведено Відкритий Кубок Закарпатської області з гирьового спорту «Кубок Незалежності» серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з багатьох регіонів України.

Керівництво проведення змагань здійснювали представники Асоціації гирьового спорту України.

Спортсменів особисто привітав голова Асоціації гирьового спорту України Яремус Андрій Ігорович.

Учасники змагань змагались у двоборстві (поштовх двох гирь + ривок однією гирьою). Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства.

  Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях традиційно брав участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Вправи виконувались гирями вагою 24 кілограми. Під час поштовху двома гирями Олександр виконав 70 підйомів і ривку однією гирьою 150 підйомів та у сумі набрав 145 балів, внаслідок чого посів друге місце у даній ваговій категорії. За здобуте місце серед призерів Олександра нагороджено медаллю та грамотою управління молоді і спорту Закарпатської ОДА та Асоціації гирьового спорту України.

Нові спортивні досягнення мотивують спортсмена до подальшого вдосконалення техніки з гирьового спорту заради виконання нормативів високого рівня.