В період з 15 по 17 лютого 2019 в м. Житомир на базі  Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова серед чоловіків та жінок відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Об’єднання – запорука розвитку» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України              О.М. Дідовця. Чоловіки змагалися з гирями вагою 24 та 32 кг, жінки – 16 та 24 кг, виконуючи ривки на протязі 12 хвилин.

Керівництво змаганнями здійснювалось Міністерством молоді та спорту України та Союзом гирьового спорту України. Під час офіційного відкриття заходу в урочистій обстановці спортсменів привітали президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук Валентин Юрійович, начальник інституту генерал-майор Левченко Олександр Віталійович, а також представники місцевої влади.

Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Виконуючи дану вправу гирею вагою 24 кілограми, Олександр посів 9 місце серед 17 учасників даної ваговій категорії з результатом 222 підйоми, чим покращив свій особистий результат.

Вітаємо колегу з новими спортивними досягненнями та зичимо успіхів на шляху до здобуття високого рівня спортивної майстерності.