У період з 02 по 04 лютого поточного року у місті Хмельницькому на базі спортивно-розважального комплексу «СВ» проводився Кубок області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, участь в якому взяли спортсмени з різних міст та районів Хмельниччини. Керівництво змаганнями здійснювали управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та осередок Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області. У перші хвилини зустрічі спортсменів привітали начальник управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Клімов Володимир Ілліч, голова осередку Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області Квіквініа Палмір Мірабович та головний суддя змагань Абрамович Ігор Олександрович.

   Учасники змагань виконували поштовх двох гир та двоборства (поштовх + ривок). Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства.

   Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який, виконуючи вправи гирями вагою 24 кілограми, покращив свій особистий результат та набрав 140 балів та посів 1-ше місце у вказаній ваговій категорії.

   Крім цього, Олександр приймав участь у командній естафеті (по чотири учасника у кожній команді), виступаючи за команду міста Хмельницького. Завданням кожного учасника було виконання максимальної кількості поштовхів гирями вагою 24 кілограми протягом 3 хвилин. Виконуючи дану вправу, Олександр зробив 40 поштовхів. За підсумками естафети команда міста Хмельницького набрала найбільшу кількість балів та посіла перше місце. Друге місце завоювала збірна команда Хмельницької області, третє – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

   Підтримати спортсмена прийшла його сім’я, яка активно вболівала від початку до закінчення змагань.

   Вітаємо колегу із заслуженою перемогою та зичимо нових спортивних досягнень.