У період з 30 листопада по 02 грудня поточного року у місті Львові, на базі кафедри фізичної культури Національного університету «Львівська політехніка» пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора майстра спорту Резнікова Юрія Олексійовича, участь в якому взяли спортсмени з різних регіонів України. Керівництво проведенням змагань здійснювали Міністерство молоді та спорту України та Союз гирьового спорту України.

   Учасники змагань виконували вправи за програмою «двоборство» (поштовх + ривок). Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою набраних балів.

   Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Виконуючи вправи гирями вагою 24 кілограми, Олександр покращив свій особистий результат та посів почесне третє місце, у підсумку набравши 167 балів.

   Олександра Масловського нагороджено дипломом Міністерства молоді та спорту України, сувеніром, медаллю та іменною футболкою «XVIII – Всеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті професора майстра спорту Резнікова Юрія Олексійовича».

   У загальнокомандному заліку команда Хмельницької області посіла четверте місце. Частина заслуги у цьому належить і Олександру Масловському.

   Вітаємо колегу з покращенням спортивних результатів та зичимо наполегливості у подоланні нових спортивних вершин.