У період з 01 по 02 липня поточного року у місті Дунаївці Хмельницької області на базі Дунаєвецького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводився чемпіонат області з гирьового спорту серед дорослих, приурочений 21-й річниці з дня прийняття Конституції України, участь в якому взяли спортсмени з різних районів Хмельницької області. Ініціаторами організації та проведення змагань виступили Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації та осередок Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області.

   На початку спортивного заходу спортсменів привітали директор Дунаєвецького МЦФЗН «Спорт для всіх» Кулик Микола Миколайович та голова осередку Союзу гирьового спорту України в Хмельницькій області Полмір Мірабович Квіквініа.

   Учасники змагань виконували поштовх двох гир та вправи з двоборства (поштовх + ривок). У змаганнях у ваговій категорії понад 95 кілограмів взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України майор внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду міста Хмельницького та виконував вправи гирями вагою 32 кілограми. Олександр, покращивши свій особистий спортивний результат у даному виді спорту, набрав 81,5 бали (норматив першого розряду) та посів перше місце.