В рамках плану виховної роботи кафедри кінології слухачі-кінологи курсу первинної професійної підготовки разом з куратором Людмилою Бартєнєвою відвідали м. Кам’янець – Подільський.

Цей історико-культурний заповідник «Кам’янець» входить в число семи чудес України. Сюди приїжджають для того, щоб перейнятися духом історії, отримати яскраві емоції від відвідування історичних місць та дізнатися багато цікавих фактів про свою країну. Тому  Була проведена цікава екскурсія вулицями старовинного міста, де слухачі мали змогу побачити Ратушу. Вона одна з найстаріших в Україні.

Але найбільше захоплення у слухачів викликала Старовинна фортеця. Кам’янець-Подільська фортеця існувала ще за часів Київської Русі. Замок на її місці був побудований в XIV-XV століттях. Фортеця ж у сучасному вигляді відноситься до XVI століття.

Вона була важливим стратегічним об’єктом і побачила чимало воєнних дій. У 1672 році фортеця була захоплена турками. Проте, і фортеця, і Старе місто дійшли до нашого часу крізь століття практично незмінними, хоч і пошкоджені часом.

Слухачі вдячні керівництву Відділення за організовану цікаву поїздку в історичне місто.