15.04.2016 о 830 в рамках проведення «Дня дисципліни» з персоналом Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України на плацу училища проведено стройовий огляд.

До особового складу доведені виявлені під час стройового огляду недоліки, встановлені терміни усунення тих недоліків, які можливо усунути самостійно.

Після проведення стройового огляду з персоналом училища були проведені планові заняття зі службової підготовки, а також доведено вказівку ДПтС України від 11.04.2016 №5/4-459/34-16 «Про факти скоєння працівниками кримінально-виконавчої служби України надзвичайних подій, правопорушень з корупційними ознаками та службових злочинів, встановлення із засудженими та ув’язненими або їх родичами стосунків, що не регламентуються кримінально-виконавчим законодавством, у період з 04 по 10 квітня 2016 року».

Читайте також:  Представники викладацького складу Хмельницького центру ПКП ДКВС України виступили у якості суддів на командному чемпіонаті України з рукопашного бою серед прикордонників

По завершенню «Дня дисципліни» проведені заняття з фізичної підготовки з працівниками училища.