24 березня 2016 року, з персоналом Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведено комплекс заходів під умовною назвою “День дисципліни”.

З персоналом училища були проведені планові заняття зі службової підготовки, а також доведено вказівку ДПтС України від 22.03.2016 №5/4-344/34-16 “Про факти скоєння працівниками кримінально-виконавчої служби України надзвичайних подій, правопорушень з корупційними ознаками та службових злочинів, встановлення із засудженими та ув’язненими або їх родичами стосунків, що не регламентуються кримінально-виконавчим законодавством, у період з 14 по 20 березня 2016 року”.

До персоналу додатково доведено вимоги антикорупційного законодавства України щодо заповнення до 1 квітня поточного року декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік та подання їх до кадрового підрозділу училища.

По закінченню службової підготовки з персоналом училища було проведено анонімне анкетування з вивчення морально-психологічного клімату в колективі.

З 1100 до 1410 у відповідності до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів училища на 2016 рік проведені спортивно-культурні заходи за участю персоналу училища – змагання на першість училища з рукопашного бою.