05.10.2018 року у Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

   До присутніх з вітальним словом звернувся начальник центру підполковник внутрішньої служби Шкраба Андрій Костянтинович. Він наголосив, що педагоги – це люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в слухачів потреби самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної країни та побажав педагогічним працівникам центру натхнення, творчих успіхів і кар’єрного зростання.

   Святковий наказ зачитав заступник начальника центру по роботі з особовим складом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Шквир Олег Борисович. За сумлінне виконання службових обов’язків кращих освітян центру нагороджено почесними грамотами та подяками.

   Вітаємо колег з професійним святом! Щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаємо успіхів у педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я та людської поваги. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.