05.12.2016 року, крокуючи містами України, до Хмельницького училища ПКПП ДКВС України завітав ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA.
З метою популяризації й розвитку документального кіно про права людини в рамках функціонування Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в цей день в приміщенні читального залу бібліотеки навчального закладу для слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ» старшим викладачем-методистом навчального відділу майором внутрішньої служби Євгенією Левчук проведено показ документального кіно «Девід і я», створеного режисерами Реєм Клонскі та Марком Леймі / 2014/79 хв.
Цей безкомпромісний і болісний за тематикою документальний фільм про незвичайну дружбу між засудженим-убивцею та молодим режисером дозволив відобразити проблеми правосуддя, які до теперішнього часу ще трапляються у суспільстві.
Перегляд даного зарубіжного документального фільму пройшов під впливом яскравих насичених емоцій та супроводжувався активною дискусією. Особливо вразив слухачів сюжет, що відображав ступінь безмежного терпіння головного героя.
В рамках проведення Тижня права в училищі даний захід став черговим кроком на шляху до повного усвідомлення важливості розбудови в Україні правової держави, для якої пріоритетними цінностями є справедливість, повага до людини, її законних прав та інтересів.