З метою кращого засвоєння матеріалу за модулем спеціалізованої компетентності, а також практичного закріплення навичок поводження зі зброєю 15 листопада 2018 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України старшим викладачем циклу вогневої та фізичної підготовки старшим лейтенантом внутрішньої служби Володимиром Бруневичем спільно з інструкторами з бойової підготовки військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України прапорщиком Совичем А.С. і сержантом Грабарем Р. П. для слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань», «старші інспектори з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України» проведено бінарні практичні заняття за темами «Матеріальна частина автомата Калашникова», «Матеріальна частина кулемету Калашникова».

Читайте також:  Підвищуємо правову компетентність пенітенціаристів

   На даних заняттях увага присутніх зверталась на особливості призначення, бойові властивості, вагові та лінійні дані видів озброєння, загальну будову, призначення частин і механізмів. Військовослужбовцями вміло продемонстровано неповну розборку та зборку зброї. Користуючись нагодою, кожен слухач проявив ініціативу та власноруч спробував повторити дії, продемонстровані інструкторами та викладачем.

  Заняття виявилось цікавим, пізнавальним та пройшло у дружній атмосфері, що сприяло ефективному закріпленню навчального матеріалу, вихованню у слухачів свідомого ставлення до поводження зі зброєю, усвідомленню серйозних наслідків її застосування.