З метою кращого засвоєння матеріалу за модулем спеціалізованої компетентності, а також практичного закріплення навичок поводження зі зброєю 15 листопада 2018 року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України старшим викладачем циклу вогневої та фізичної підготовки старшим лейтенантом внутрішньої служби Володимиром Бруневичем спільно з інструкторами з бойової підготовки військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України прапорщиком Совичем А.С. і сержантом Грабарем Р. П. для слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань», «старші інспектори з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України» проведено бінарні практичні заняття за темами «Матеріальна частина автомата Калашникова», «Матеріальна частина кулемету Калашникова».

   На даних заняттях увага присутніх зверталась на особливості призначення, бойові властивості, вагові та лінійні дані видів озброєння, загальну будову, призначення частин і механізмів. Військовослужбовцями вміло продемонстровано неповну розборку та зборку зброї. Користуючись нагодою, кожен слухач проявив ініціативу та власноруч спробував повторити дії, продемонстровані інструкторами та викладачем.

  Заняття виявилось цікавим, пізнавальним та пройшло у дружній атмосфері, що сприяло ефективному закріпленню навчального матеріалу, вихованню у слухачів свідомого ставлення до поводження зі зброєю, усвідомленню серйозних наслідків її застосування.