13.12.2017 року до стін державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» завітав XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA». Спільно із керівником Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, що функціонує в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України, Ковальською Поліною та співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи організовано перегляд неповнолітніми ув’язненими документального фільму «Алтимир», відзнятого волонтером Всесвітньої благодійної організації «Корпус миру» Кей Ганахан.

   Переглядаючи стрічку діти мали можливість познайомилися із життям одного із населених пунктів Болгарії, яке перебуває на межі вимирання так само, як і сотні інших  сіл в Україні.

   Після перегляду фільму відбулася  дискусія щодо обговорення   основоположних прав та свобод людини і громадянина в сучасному світі  та глядачі акцентували увагу на важливості верховенства права як фундаменту гармонійного існування та розвитку людини в суспільстві.

   Документальний  фільм «Алтимир» глибоко вразив присутніх глядачів, змусивши їх осмислити  своє минуле, сьогодення та   усвідомити, що необхідно змінити для кращого майбутнього.

   Щиро та від усього серця неповнолітні ув’язнені подякували за  проведений захід та можливість поринути в світ магії документального кіно.