В рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, що тривав цьогоріч з 09 по 14 грудня, в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» 13 грудня 2019 року з метою підвищення рівня правосвідомості ув’язнених осіб співробітниками відділу соціально-виховної та психологічної роботи за активної участі представника Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA» викладача циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру лейтенанта внутрішньої служби Поліни Ковальської відбувся перегляд документальної стрічки «Колір фасаду – синій» / «Facade Colour: Blue» Олексія Радинського / Oleksiy Radynskyi, Україна / Ukraine, 2019.

Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, Флоріан Юр’єв розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.

Продемонстроване документальне кіно допомогло засудженим відділення господарчого обслуговування сформувати чіткі уявлення про роль та значення відносин між людьми в суспільстві, що складаються в процесі їх економічної, соціальної, політичної, культурної та правової життєдіяльності, а також важливість відстоювання ними порушених прав.