Цифрова доба змінює усі сфери життя людини, зокрема, пропонує нові інструменти для організації освіти. Актуальним завданням викладача є засвоєння сучасних технологій та успішне інтегрування їх в освітньому процесі.
Враховуючи вимоги сьогодення та перманентні зміни, що відбуваються в освітньому середовищі, 25 лютого 2021 року у Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України прийнято рішення провести комунікативний захід за темою «Електронні сервіси та інструменти в професійній діяльності викладача», під час якого своїми професійними здобутками в сфері використання інформаційних технологій в освітньому процесі ділилась доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова Людмила Требик. Цікавим для викладачів та методистів центру став досвід використання широкого спектру інструментів для організації онлайн-освіти (проведення онлайн-зустрічей, створення електронних дошок, використання інструментів формуючого оцінювання та інтерактиву), деталізації освітніх цілей, підбору ефективних освітніх технологій.
Дякуємо пані Людмилі за повідомлення корисної інформації, яка застосовуватиметься викладачами нашого центру для покращення ефективності роботи в аудиторіях слухачів.