5 лютого поточного року з персоналом Хмельницького центру ПКП ДКВС України проведено чергове заняття щодо запобігання проявам корупції. Заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму полковник внутрішньої служби Олег Шквир, розпочинаючи захід, звернув увагу персоналу на необхідність неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства України під час виконання посадових обов’язків.

На даному занятті уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, начальником циклу загальноправових дисциплін центру підполковником внутрішньої служби Олександром Масловським доведено основні вимоги Закону України «Про запобігання корупції», який вступив в дію з 26 квітня 2015 року. Під час спілкування з аудиторією пояснювались встановлені заборони та обмеження щодо: використання службових повноважень чи свого становища; одержання дарунків; одержання неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними; сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; спільної роботи близьких осіб, а також наголошено суб’єктам декларування про початок чергового етапу подачі електронних декларацій за 2020 рік, який стартував 1 січня поточного року та триватиме до 31 березня включно.

         Профілактична роботи з особовим складом, що проводиться у закладі освіти з метою формування знань, морально-психологічних установок, спрямованих на недопущення корупційних діянь та інших правопорушень, є важливим напрямком забезпечення його якісного функціонування. Подібні заняття є дієвою формою спілкування, під час якого працівники мають змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі питання, пов’язані з розкриттям положень антикорупційного законодавства.