23 травня 2023 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки УВП, відділів нагляду ТТВ ДКВС України», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисерським колективом Міка Ґустафсон, Олівія Кастебрінґ, Крістіна Тсіобанеліс «Сільвана».

Після перегляду фільму відбулася жвава дискусія – як стереотипи, обмеження та дискримінація поєднуються та проявляються в щоденному житті.

Викладач центру спеціальної підготовки Антон Кеменяш розповів про вплив ґендерних стереотипів на засуджених та вміння їх долати. Важливо враховувати те, що досягнення ґендерної рівності – це шлях, яким ідуть не лише жінки, а і чоловіки, а тому слід враховувати ґендерні особливості і жінок, і чоловіків. Забезпечення рівних можливостей для чоловіків та жінок є запорукою існування справжньої гендерної рівності в Україні.