Напишіть новий запис для Гостьової книги

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
7 записів
Сергей Сергей написав 25.11.2019 в 14:44:
Добрый день......На данный момент у Вас проходят обучения младшие инспектора женщины.....Условий для проживания которых у Вас не создано, тоесть сан узлы общие, душ можно так сказать отсутствует практически вообще....Ну а об отоплении и вообще разговора нету....Скажите пожалуйста почему мы для зеков создаём все условия для проживания и тепло и горячая вода, а сотрудник должен загибаться в Вашем центре........
Відповідь адміністратора:
Доброго дня! Відповідаючи на Ваше повідомлення, повідомляємо, що житлово-побутові умови в центрі забезпечуються у відповідності до виділеного Міністерством юстиції України фінансуванням на 2019 рік, яке, на жаль, не можна вважати достатнім. На сьогодняшній день керівництво центру докладає багато зусиль щодо покращення умов перебування слухачів у навчальному закладі. Найближчим часом, а саме 26.11.2019 р. відбудуться збори слухачів для роз'яснення питань, повʼязаних з умовами та правилами перебування у центрі.
Олег Олег написав 14.09.2019 в 16:10:
https://petition.president.gov.ua/petition/73166 Прошу поддержать нашу любимую службу
Леся Квятковська Леся Квятковська написав 23.04.2019 в 20:42:
Велика подяка від найменших відвідувачів та батьків за організацію та проведення такого неймовірно цікавого заходу!!! Яскраві емоції, щирі посмішки, стільки радості та щастя від спілкування з чотирилапими друзями та приємний сюрприз - пригощання чаєм та смаколиками - зробило цей день особливим та незабутнім! Дякуємо! ❤
Инна Инна написав 06.02.2018 в 21:30:
Спасибо за прекрасное время в училище. Прекрасные преподаватели, Доменюк А.М., большое спасибо инструктору по кинологии Кривому Сергею Васильевичу. От курса который уехал в декабре. Спасибо
Олег Олег написав 31.12.2017 в 00:39:
Поздоровляю колег з Новим роком та Різдвом Христовим Бажаю в наступному році любові, творчої наснаги в науковій роботі, міцного здоров'я і бажання підвищувати свою кваліфікацію разом зі своїми колегами на міжнародних конференціях Києві. Завжди чекаємо Вас в столиці.
Володимир Володимир написав 19.01.2017 в 15:32:
чи можна служити за наказом МОУ 207-99.
Владимир Владимир написав 12.12.2016 в 22:06:
Очень жаль, коллеги, что с уходом из системы ДПтСУ таких специалистов по кинологии как Корусь А.В., Богун В.Ю., Полулях Е.А. кинология в тюремной системе станет никому не нужна, да и охрана вообще. А ведь эти парни стояли у истоков развития кинологии в такой неблагодарной системе - как ПЕНИТЕНЦИАРНАЯ, вкладывали свои силы, время, а зачастую и свою мизерную зарплату в развитие кинологии. А ведь если посмотреть правде в глаза, кинологические подразделения в областях брошены на самообеспечение, денег на собак предусмотрен мизер, на ремонт питомников вообще их нет, закупка спецснаряжение - проблема офицера - кинолога. Постарайтесь сберечь все то, что у Вас сейчас есть!