Відповідно до доручення в.о. Державного секретаря, керівника секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України      Косолапової О.А. та з метою стратегічного аналізу функцій навчальних закладів, що входять до сфери управління Міністерства юстиції України, 23 серпня 2017 року у Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України з ознайомчим візитом перебувала делегація експертів моніторингової місії проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні». У складі зазначеної делегації перебували Гінтарас Шведас – професор Вільнюського університету (Литва), В’ячеслав Панасюк – голова громадської організації «Центр розвитку права» (Україна), Денис Пащенко – головний національний експерт проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» (Україна).

  Гості цікавились якістю здійснення навчального процесу в навчальному закладі; його навчально-матеріальною базою; умовами, створеними для проживання слухачів, забезпечення їх досугу та відпочинку. Під час візиту експерти провели бесіди з адміністрацією, викладацьким та перемінним складом, під час яких визначали пріоритетні напрямки подальшого розвитку центру, обговорювали проблемні питання, на яких слід акцентувати особливу увагу.

   Гості відвідали навчальні класи, гуртожитки, в яких проживають слухачі, їдальню, територію навчального закладу, на якій розміщено вольєри для утримання службових собак та дресирувальні майданчики, інші об’єкти, що мають відношення до забезпечення навчального процесу.