04 березня 2020 року в рамках робочого візиту Хмельницький центр ПКП ДКВС України відвідали заступник Міністра юстиції України Василик Віталій Валентинович та ректор Академії Державної пенітенціарної служби полковник внутрішньої служби Тогочинський Олексій Михайлович. Мета зустрічі полягала в ознайомленні високопосадовців з якісним забезпеченням навчального процесу, що відбувається у стінах навчального закладу, доведенні особовому складу подальших перспектив розвитку відомчої освіти. Василик Віталій Валентинович під час спілкування з колективом акцентував увагу на важливості задач, які постають перед центром у зв’язку з появою нових вимог практики, на необхідності пошуку ефективних шляхів реалізації невикористаних потенціалів. Тогочинський Олексій Михайлович озвучив інформацію, яка стосується процесу якісної підготовки пенітенціарного персоналу у стінах підпорядкованого йому вищого навчального закладу, зосередився на перспективах об’єднання існуючих центрів підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України в стінах Вишу, важливості гармонійного розвитку відомчої освіти, орієнтованої на ефективне вирішення задач практики.
В.о. начальника Хмельницького центру ПКП ДКВС України полковник внутрішньої служби Олена Сахнік доповіла про основні результати освітньої діяльності підпорядкованого колективу, окреслила подальші кроки реалізації намічених планів.
Високопосадовці ознайомились з умовами, створеними у навчальному закладі для проживання, харчування та відпочинку слухачів, з навчально-матеріальною базою центру, пройшлися його територією, побували у вольєрному містечку, відвідали практичне заняття за участю кінологічних пар.