Крок 1. Створення облікового запису Google

Необхідно створити новий особовий обліковий запис Google, навіть якщо Ви вже користуєтесь якимось іншим.

Для цього перейдіть за посиланням https://google.com/ і переконайтесь в тому, що у Вас не виконаний вхід в будь-який акаунт Гугл. В правому верхньому куту Ви повинні побачити «Увійти». (Малюнок 1) Якщо Ви бачите будь-яку адресу або ім’я, то Вам потрібно вийти з цього акаунту та створити новий.

Після натискання на кнопку «Увійти» Вам буде запропоновано увійти або зареєструватись. Необхідно натиснути на кнопку «Створити обліковий запис» внизу праворуч та обрати «Для себе» (Малюнок 2).

На наступній сторінці (Малюнок 3) необхідно обов’язково зазначити свої дійсні ім’я та прізвище. За ними в подальшому буде здійснюватися ідентифікація зарахованого слухача на дистанційне навчання. Вигадайте собі ім’я користувача та пароль, який повторюєте в наступному полі. Якщо ім’я користувача вже зайняте, то система про це сповістить та Ви зможете спробувати інше ім’я користувача, додав, наприклад, декілька цифр. Головне – запам’ятати (або записати) ці дані при створенні облікового запису. За допомогою облікового запису Ви будете потрапляти в сервіс для дистанційного навчання. Ім’я користувача повинно виглядати, як адреса електронної пошти, наприклад andriyivanov7890@gmail.com

На наступній сторінці (Малюнок 4) Ви можете зазначити свій номер телефону та будь-яку існуючу електрону адресу до якої у Вас є доступ, на випадок, коли Ви не зможете пригадати пароль від новоствореного акаунту. Дату народження та стать потрібно зазначати обов’язково за правилами Google.

Внизу наступної сторінки необхідно погодитись з правилами конфіденційності та умовами, натиснувши «Прийняти». Переконайтеся в тому, що Ви користуєтесь саме тим обліковим записом, який був створений. Для цього курсором наведіть на кольорове коло з першою літерою вашого ім’я, яке розташоване праворуч зверху. (Малюнок 5) Там повинні бути зазначені Ваші ім’я, прізвище та створений акаунт в домені gmail.com

Внизу наступної сторінки необхідно погодитись з правилами конфіденційності та умовами, натиснувши «Прийняти». Переконайтеся в тому, що Ви користуєтесь саме тим обліковим записом, який був створений. Для цього курсором наведіть на кольорове коло з першою літерою вашого ім’я, яке розташоване праворуч зверху. (Малюнок 5) Там повинні бути зазначені Ваші ім’я, прізвище та створений акаунт в домені gmail.com

Крок 2. Реєстрація слухача

Необхідно зареєструватися в пункті меню «Реєстрація слухача» розділу «ONLINE» (Малюнок 6) на сайті навчального закладу за адресою http://kvs-school.km.ua/, як слухач, надавши відповіді на всі питання, та надати згоду на обробку персональних даних. Реєстрація слухача повинна відбутись не пізніше, ніж за добу до початку навчання.

При натисканні на зазначений пункт меню Ви автоматично перейдете до форми реєстрації, де потрібно зазначити свої дані: прізвище, ім’я, по батькові, спеціальне звання, установа, посада, акаунт Google, телефон. (Малюнок 7)

Крок 3. Проходження дистанційного навчання

Відповідно Графіку дистанційного навчання персоналу ДКВС України, затвердженого Міністерством юстиції України, Вам необхідно зайти на сторінку курсу дистанційного навчання. Посилання на курс постійно знаходиться на сайті навчального закладу в пункті меню «Дистанційне навчання» розділу «ONLINE». (Малюнок 8)

Ваш обліковий запис протягом доби, з моменту реєстрації слухача, буде доданий до курсу, за умови правильного та своєчасного виконання дій, які зазначені в пункті «Крок 2. Реєстрація слухача» цієї інструкції. Вхід виконуйте через сайт навчального закладу, як зазначено на малюнку 8, або через список додатків Google, знайшовши там додаток Клас (Малюнок 9) Також можна зайти за посиланням https://classroom.google.com/

Під час входу в додаток, переконайтесь в правильному обранні акаунту. (Малюнок 10)

На електрону адресу, яка створена під час реєстрації Google-акаунту, буде надіслано запрошення до участі в навчанні (Малюнок 11)

Після приєднання до курсу Вам будуть доступні всі матеріали, які публікуватимуть викладачі.

На основній сторінці курсу буде розміщений розклад занять, які будуть проводитись за допомогою сервісу Google Meet  і посилання на ці заняття. (Малюнок 12)