11 квітня 2019 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисером Шош Шлам та Гілла Медаліа «Інтернет-залежний».

Інтернет-залежність стала глобальною проблемою сьогодення. Дедалі більше людей, особливо молодих, користуються Інтернетом частіше, ніж будь-коли раніше. Фільм занурюється у життя реабілітаційного центру в Пекіні й досліджує випадки трьох китайських підлітків – із дня їх прибуття до реабілітаційного центру протягом трьох місяців їх лікування там і до повернення додому. У фільмі висвітлено як причини, що викликають розлад, так і методи лікування пацієнтів.

Після перегляду фільму присутні мали можливість проаналізувати  поняття Інтернет – залежності, обговорити симптоми, які її характеризують,  та наслідки, що  поступово  породжують  проблеми у стосунках в реальному житті з проявами агресії, а в найгіршому випадку можуть призвести до скоєння особою злочину.