Кафедра кінології та спеціальних дисциплін – це базовий структурний підрозділ Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби», що проводить:

  • освітню,
  • методичну,
  • наукову,
  • організаційну діяльність.

Основним завданням кафедри є підготовка висококваліфікованих фахівців, які володіють глибокими теоретичними і прикладними знаннями і здатні використовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності.


Виноград Олександр Васильович

 

Посада: начальник кафедри.

Освіта: у 1991 році закінчив вище командне прикордонне училище м. Алма-Ата, Казахстан за спеціальністю «командна, тактична, початкове військове навчання», здобув кваліфікацію «офіцер прикордонних військ, викладач початкового військового навчання».

У 1998 році. закінчив І факультету Академії прикордонних військ України м. Хмельницький, за спеціальністю «службово-бойове застосування та управління діями підрозділів (частин та з’єднань) Прикордонних військ», здобув кваліфікацію магістра «військового управління оперативно тактичного рівня».

Вчене звання: у 2002 році на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності «військова педагогіка та психологія».

Стаж роботи: , з них у Прикордонних військах – 23 роки, у Державній фіскальній службі – 10 років, в ДКВС України - .

Стаж викладацької діяльності: .


Жулковський Вадим Вікторович

 

Посада:  доцент.

Освіта: У 2004 році закінчив Хмельницький політехнічний коледж, спеціальність – «Обслуговування комп’ютерних інтелектуальних систем та мереж».

У 2010 році закінчив Хмельницький національний університет, спеціальність — «Соціальна педагогіка, практична психологія»,  кваліфікація — соціальний педагог, практичний психолог в закладах освіти.

У 2020 році захистив дисертацію за спеціальністю 13.00.01 – Загальна педагогіка та історія педагогіки та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Стаж роботи: служба в ДКВС України – .

Стаж викладацької діяльності: .


Масловський Олександр Вікторович

 

Посада: старший викладач.

Освіта: У 2003 році закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію, спеціальність -енергетика сільськогосподарського виробництва, кваліфікація - інженер-енергетик.

У 2004 році закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію, спеціальність - облік та аудит, кваліфікація - бухгалтер-економіст.

У 2018 році закінчив Хмельницький інститут Міжрегіональної академії управління персоналом, спеціальність - правознавство, кваліфікація - юрист.

Стаж роботи: служба в ДКВС України – .

Стаж викладацької діяльності: .


Бартєнєва Людмила Сергіївна
(перебуває у декретній відпустці)

Посада:  старший викладач.

Освіта: У 2015 році закінчила Житомирський Національний аграрно-економічний університет за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища"

Стаж роботи: , з них служба  ДКВС України  – .

Стаж викладацької діяльності: .


Ковальська Поліна Григорівна

 

Посада: старший викладач.

Освіта: у 2009 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію спеціаліст-юрист.

Стаж роботи: служба  ДКВС України – .

Стаж викладацької діяльності: .


Малінковська Оксана Володимирівна

 

Посада: викладач.

Освіта: у 2010р році закінчила Хмельницький університет управління та права, спеціальність «Правознавство»: кваліфікація – юрист

Стаж роботи:  служба в ДКВС України -  .

Стаж викладацької діяльності: .


Тимощук Олександр Іванович

 

Посада:  викладач.

Освіта: у 2016 році закінчив Хмельницький університет управління і права, за спеціальністю "Публічний мененджмент і адміністрування", та здобув класификацію магістра.

Стаж роботи: служба в ДКВС України – .