Навчає не метод, а людина

   В м. Києві у конференц-залі г. Русь 03-05 червня 2016 року в рамках проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua» з керівниками та модераторами кіноклубів медіа просвіти Docudays Ua відомчих навчальних закладів та установ виконання покарань пенітенціарної системи відбувся семінар-тренінг, в якому взяла участь старший викладач-методист навчального відділу майор внутрішньої служби Євгенія Левчук.
Протягом заходу начальник Білоцерківського училища ППП ДКВС України полковник Олег Дука спільно з начальником циклу психолого-педагогічних дисциплін цього навчального заходу Євгенієм Івашевим поділилися методикою роботи з відеоматеріалом у формі тренінгу. Цікавий формат роботи в групах дозволив якісно відпрацювати матеріал кожному учаснику та набути позитивний досвід використання інструменту медіапросвіти з прав людини.
У своєму виступі програмний директор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua Геннадій Кофман розповів про історію виникнення та функціонування Міжнародного фестивалю Docudays Ua загалом, поділився власним досвідом у сфері кінодокументалістики.
По закінченню заходу, кожному учаснику було вручено сертифікат, нову колекцію фільмів Docudays Ua та навчально-методичний посібник «Освіта з прав людини в навчальних закладах ДПтС України за допомогою інструментів фестивалю DocudaysUa».Прес-служба Хмельницького училища ПКПП ДКВС України