В період з 03.09.18 по 04.09.18 на базі Департаменту спеціалізованої  підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України пройшов  семінар за темою «Порядок використання службових собак в правоохоронних органах України під час виконання ними службових завдань. Теорія та практика роботи службових собак». Мета даного заходу полягала у демонстрації його учасниками – кінологічними парами – досягнутого професійного рівня та набутого практичного досвіду.

   Даний семінар був розбитий на дві частини. В перший день учасниками розглядались теоретичні основи дресирування та залучення собак до несення служби. На другий день відбулась практична частина семінару із залученням інспекторів – кінологів силових та правоохоронних відомств. У заході брали участь представники Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, Державної кримінально-виконавчої служби України,Національної поліції України та Служби безпеки України. Присутніми були також іноземні гості – представники республіки Фінляндія, які із зацікавленістю спостерігали за рівнем підготовки службових собак за різними напрямками.

   Від Державної кримінально-виконавчої служби України на семінарі були присутніми представники Хмельницького центру: начальник циклу кінологічної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Доменюк та слухачі центру молодші інспектори – кінологи ВРіО та СІЗО із службовими собаками.