08 жовтня 2021 року на території центру забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького було проведено спільне практичного заняття із залученням викладача кафедри кінології капітана Олега Ковальчука та молодших фахівців із розплідника службових собак.

Для старших інспекторів з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України, які проходять первинну професійну підготовку у Територіально відокремленим Відділенням «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» на навчальних майданчиках центру Академії прикордонники-кінологи зі службовими собаками продемонстрували способи постановки собак на запаховий слід, привчання собак до обшуку ділянки місцевості з метою виявлення речей людини та людини. Однією з актуальних цілей практичного заняття стало ознайомлення слухачів з методикою привчання собак до навиків загального і спеціального дресирування собак прикордонного відомства. Найбільш важливі елементи продемонстрованих навичок в подальшому можливо використовувати під час проведення тренувальних занять з молодшими інспекторами-кінологами відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, а також персоналу кафедри кінології, розплідника службових собак за тісну співпрацю, яка сприяє розвитку службової кінології.