Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших дій і продовження активної праці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.
Зі святом Вас, шановн
і колеги! Слава Україні!

24 серпня український народ відзначає своє головне державне свято – День незалежності України. У цей день 1991 року Верховна Рада тодішньої Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Акт проголошення незалежності України, у результаті чого народилась сучасна Українська держава.

28 років незалежності — це вік дорослішання України. У світі народжується нова, амбіційна, сильна, впевнена у власних силах країна. Ми з гордістю можемо називати себе українцями, працювати й жити у вільній і незалежній державі.

Хмельницький центр підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України не залишився осторонь святкування визначної події. З нагоди відзначення річниці Незалежності України постійний склад навчального закладу зібрався для проведення урочистих зборів, які розпочалися звучанням гімну України. Під час заходу в.о. начальника центру полковник внутрішньої служби Олена Сахнік привітала присутніх зі святом та наголосила, що розвиток і добробут нашої країни залежить від кожного окремого громадянина, від його ставлення до виконання громадянського обов’язку, до власної сім`ї, професійних завдань, від уміння плідно співпрацювати з колегами. А також зазначила, що незалежність країни, так само як і людини, є тестуванням на зрілість та гідність, яке ми складаємо кожного дня.

В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України існує добра традиція – з нагоди Державних свят відзначати кращих членів колективу. Не стало виключенням і сьогоднішнє святкування. Правами в.о. начальника центру під час урочистих зборів заохочено працівників, які своєю щоденною працею сприяють розвитку навчального закладу, відзначаються старанністю, відповідальністю, самостійністю під час вирішення доручених завдань.