9 листопада поточного року з персоналом Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулось чергове заняття щодо запобігання проявам корупції.

   Заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби Шквир Олег Борисович, розпочинаючи захід, звернув увагу персоналу на необхідність неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства України під час виконання посадових обов’язків.

   На даному занятті уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, начальником циклу загальноправових дисциплін центру підполковником внутрішньої служби Масловським Олександром Вікторовичем доведено основні вимоги Закону України «,Про запобігання корупції», який вступив в дію з 26 квітня 2015 року. Під час спілкування з аудиторією пояснювались встановлені заборони та обмеження щодо: використання службових повноважень чи свого становища; одержання дарунків; одержання неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними; сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; спільної роботи близьких осіб, а також під підпис поінформовано суб’єктів декларування про початок підготовки до чергового етапу подачі електронних декларацій за 2018 рік.

   Профілактична роботи з особовим складом, що проводиться у навчальному закладі з метою формування знань, морально-психологічних установок, спрямованих на недопущення корупційних діянь та інших правопорушень, є важливим напрямком забезпечення його якісного функціонування. Подібні заняття є дієвою формою спілкування, під час якого працівники мають змогу отримати ґрунтовні відповіді на всі питання, пов’язані з розкриттям положень антикорупційного законодавства.