15.09.2017 в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA відбувся черговий сеанс перегляду документального кіно в  системі службової підготовки персоналу. На цей раз особовий склад знайомився зі стрічкою, відзнятою режисером Еріком Бефвінґом «Із розплющеними очима».

   Автор фільму, розповідаючи історію однієї родини, піднімає актуальне питання, пов’язане з усвідомленням цінності людського життя, помилковістю думок, що мають на меті підштовхнути людину до виходу з проблемної ситуації шляхом суїциду.

   Проблема запобігання суїцидальним проявам є досить актуальною в сучасному світі. Не осторонь неї знаходиться і українське суспільство, що крокує шляхом реформувань, вирішення складних соціальних конфліктів. Міркуючи над проблемою, піднятою у стрічці, персонал центру замислювався над пріоритетними завданнями первинної, вторинної та третинної профілактики самогубств, головною метою яких є відмова потенційного суїциданта від хибного рішення, усвідомлення ним необхідності пошуку більш гуманних методів виходу з конфліктної ситуації.

   Аудиторія підкреслила, що превенція суїцидів є особливо важливою у місцях позбавлення волі, перебування у яких додатково ускладнює психоемоційний стан людини.