09.12.2017 в рамках XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно  про права людини  в  Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України для слухачів категорії «молодші інспектори – кінологи» відбувся показ фільму «До скорого» режисера Юлії Кочетової-Набожняк, перед яким передувала демонстрація промо ролику фестивалю.

   Мета стрічки полягає у тому, щоб наголосити глядачам на необхідності за будь-яких життєвих обставин пам’ятати про пріоритетні людські цінності. Саме завдяки справжнім та живим людським почуттям, любові до ближнього людина здатна долати самі складні й здавалося би непереборні труднощі. Автор фільму надає інформацію про те, що командири перед військовими операціями заповнюють графу «заплановані втрати», але ідея перегляду полягає у тому, щоб підштовхнути глядача до розуміння того, завдяки чому військовий виживає на фронті. Його рятує любов матері, дівчини, рідних та близьких людей.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники торкались питань значущості людських цінностей у складному сучасному світі.