З метою формування у перемінного складу моральних, духовних та культурних цінностей, задоволення потреб особистості у спортивному розвитку за участю слухачів – кінологів та працівників центру з 08 по 10 червня 2019 року проведено 3-дений туристичний похід. Подорож відбулась від м. Хмельницького до села Черче Чемеровецького району, яке розташоване в межах мальовничого Національного природного парку «Подільські Товтри». Відповідальними за проведення заходу згідно наказу по навчальному закладу були призначені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Вишинський, старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич та викладач циклу кінологічної підготовки старший лейтенант внутрішньої служби Юрій Дерій.

Учасники походу мали можливість полюбуватися красотами Подільського краю, відпрацювати навики пересування по пересічній місцевості, орієнтування за допомогою компасу та карти, долаючи природні перешкоди.

Під час веселого та змістовного відпочинку серед постійного та перемінного складу центру проведені конкурси на:

  • розпалювання вогнища на швидкість;
  • правильність та оперативність встановлення намету;
  • в’язання вузлів;
  • зв’язування ношів для переноски умовного потерпілого.

Учасниками заходу відпрацьовано навички з наведення десантної, крутопохилої та навісної переправ через яр, після чого успішно їх подолано. Також слухачами та працівниками центру відпрацьовувався швидкісний спуск по мотузці.