В рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA 19.10.2017 зі слухачами категорії «молодші та старші інспектори -кінологи» відбувся перегляд документального фільму режисера Ліат Мер  «Ув’язнені».

   Події фільму відбуваються у жіночій тюрмі «Неве Тірца», що розташована у центральній частині Ізраїлю. Очима трьох героїнь – іудейки, мусульманки і християнки – глядачі фільму спостерігатимуть дворічну історію взаємин співкамерниць, а також стосунків цих жінок і тюремної охорони. В межах крихітних камер досліджуються етнічні та релігійні особливості, що обумовлюють поведінку, світогляд, ставлення до оточуючої дійсності з боку героїнь стрічки, а також їх вплив на процес формування відносин ув’язнених з пенітенціарним персоналом.

Після перегляду документального фільму серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники говорили про неприпустимість привілеїв чи обмежень, що проявляються по відношенню до осіб, позбавлених волі, за ознаками приналежності до певної раси, за кольором шкіри, етнічним та соціальним походженням.