На виконання Плану основних заходів на 2017 рік у Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України 08 серпня поточного року відбувся  семінар – практикум за темою «Проблемні питання, з якими зустрічаються молодші інспектори відділів нагляду і безпеки під час проходження служби в установах виконання покарань. Шляхи їх вирішення». Мета заходу полягала у підвищенні рівня професійної обізнаності перемінного складу навчального закладу за обраною темою, професійної майстерності викладацького складу циклів загальноправових та спеціальних дисциплін.

   Активну участь у спілкуванні з аудиторією взяли:
– завідувач сектора з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Жураковська Юлія Анатоліївна;
– викладач циклу загальноправових дисциплін Савчук Сергій Сергійович;
– старший викладач циклу спеціальних дисциплін капітан внутрішньої служби Цюх Віталій Іванович;
– начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Масловський Олександр Вікторович;
– викладач – методист (начальник кабінету педагогічної майстерності) старший лейтенант внутрішньої служби Жулковський Вадим Вікторович.

   Модератором заходу виступила перший заступник начальника центру – начальник навчального відділу полковник внутрішньої служби Сахнік Олена Володимирівна.

   Під час роботи з аудиторією вирішено низку завдань практичного спрямування:

   – обговорено зміни, внесені до законодавчих актів України, які регламентують професійну діяльність пенітенціарного персоналу та повільно впроваджуються в установах виконання покарань; принципи гуманізації системи виконання покарань в Україні та інновації в її функціонуванні, особливості протікання цих процесів в Україні;

   – детально розглянуті питання, що торкаються правового статусу слухачів зазначеної категорії та основні аспекти їх фахової підготовки, проблеми, які виникають під час несення ними служби у пенітенціарному відомстві;

   – обговорено шляхи запобігання професійної деформації та подолання наслідків стресів тощо.

   Учасники семінару практикуму з числа адміністрації навчального закладу, викладацького складу та запрошений гість  сприяли формуванню у слухачів навичок правильного застосування норм вітчизняного, міжнародного законодавства в галузі забезпечення прав людини, зміцненню професійної та правової свідомості, закликали до постійного професійного самовдосконалення.

   Окрему подяку висловлюємо завідувачу сектора з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Жураковській Юлії Анатоліївні за проявлений під час час спілкування зі слухачами високий рівень професіоналізму та сподіваємося на продовження тісної співпраці.