11.09.2017 в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України, відбувся показ документального фільму режисера Еріка Бефвінґа «Із розплющеними очима».

   Герой стрічки Ерік Бефвінґ через все своє життя у пам’яті несе випадок суїциду, вчинений його батьком, який залишив передсмертну записку із текстом: «Сподіваюся, колись я тобі знову подобатимусь». Фільм знятий через 25 років після трагічної події, яка не залишила шансів маленькому на той час хлопчику запитати у рідної людини, чому саме вона прийняла таке жорстоке рішення покинути цей світ і свою дитину. Проглядаючи сімейні фотографії, дорослий Ерік намагається знайти відповіді на ці запитання, побачити на старих знімках ознаки наближення біди.

   Фільм підштовхує до замислення над проблемою попередження суїцидальної поведінки осіб, що гостро переживають внутрішні конфлікти. Каталізатором такої поведінки є алкогольна залежність, яка прискорює процеси деградації особистості, трансформує її свідомість, негативно впливає на визначення пріоритетів у житті.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась жвава дискусія, в ході якої її учасники розмірковували  над ефективними засобами  попередження  і профілактики суїцидів у вільному суспільстві та у місцях позбавлення волі, що вимагає вжиття термінових комплексних заходів, поєднання зусиль соціологів, педагогів, соціальних працівників, психологів, психіатрів та юристів.