11.05.2017 слухачі Хмельницького центру ПКП ДКВС України в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA переглянули фільм, відзнятий режисером Унаї Аранзаді «Примирення ?». Стрічка присвячена проблемам урегулювання військового конфлікту в Демократичній Республіці Конго, примирення ворогуючих сторін. Група конголезьких повстанців Демократичних сил визволення Руанди вирішила відмовитись від насильства, здати зброю й погодилась на реалізацію програми реінтеграції ООН. Із полегшенням полишаючи проблемний регіон в горах Північного Ківу, вони сідають на гелікоптер та прямують до міста Ґома, де на них чекає нове життя.

   Висвітлені події у згаданій стрічці є надзвичайно актуальними для українського суспільства, адже Україна вже тривалий час перебуває у стані конфронтації політичних поглядів на подальші шляхи розвитку країни на її сході.

   Під час роботи в аудиторії відбулась дискусія, в ході якої слухачами обговорювались проблеми, пов’язані з порушеннями прав людини, а саме права на життя, свободу, безпеку та особисту недоторканість в умовах військового конфлікту, та пропонувались шляхи  їх урегулювання.