В рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA 06.07.2017 зі слухачами категорії «молодші інспектори-кінологи» Хмельницького центру ПКП ДКВС України відбувся черговий перегляд документального кіно – стрічки режисера, продюсера і сценариста Девіда Бонда «Стираючи  Девіда» (Велика Британія/2009/801).

   Цей документальний фільм про історію головного героя, який вирішує піти на експеримент і з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та Уряд. Він провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у подорож, де за ним через державні бази даних стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя та її втрати.

   Під час роботи в аудиторії відбулась дискусія, в ході якої слухачами обговорювались приклади порушення прав людини в Україні стосовно захисту її персональних даних. Наголошено на недопустимості втручання як державних, так і недержавних інституцій в особисте і сімейне життя громадянин України.