Не є секретом те, що успішність професійної діяльності працівника, в якій би галузі суспільно корисної праці він не працював, обумовлюється рядом чинників, не останнє місце серед яких займає родинне благополуччя. Підтримання доброзичливих сімейних стосунків, виховання дітей в атмосфері поваги та любові є обов’язком кожної людини, особливо тієї, що пов’язала своє життя зі службою в правоохоронній структурі. Лише щаслива родина може стати осередком, яке сприяє росту професійної майстерності працівника, дозволяє повністю розкритися всім його талантам та здібностям. Саме тому приємно відмітити те, що працівники Хмельницького центру, приділяючи активну увагу питанням виховання підростаючого покоління, зміцнення родинних стосунків, беруть участь у різноманітних заходах, тим самим формуючи позитивний імідж персоналу ДКВС України серед населення міста Хмельницького. В якості такого прикладу можна відмітити викладача циклу спеціальних дисциплін майора внутрішньої служби Олександра Масловського, який є частим гостем та помічником педагогів навчальних закладів, що турбуються про рівень навчання та виховання його дітей.

   Нещодавно у дошкільному навчальному закладі №5 «Соловейко», вихованцем якого є донька Олександра Вікторовича,  відбулися родинні свята в старших дошкільних групах. Мета проведення цих заходів полягала у  вихованні у дітей почуття любові до Батьківщині, шани до народних традицій та фольклору, у підтриманні доброзичливих взаємовідносин між старшими і молодшими членами сім’ї. Не так багато чоловіків знайшли час для того, щоб зануритися в атмосферу сімейного свята, наблизитися до інтересів своїх дітей, стати для них ще більшим авторитетом та яскравим прикладом.

   Дякуємо Олександру Масловському за активну громадянську позицію у справі виховання дітей, зміцнення сімейних стосунків, формування позитивного іміджу працівника кримінально-виконавчої служби.