У Хмельницькому училищі ПКПП ДКВС відзначили Міжнародний жіночий день – 8 Березня. Начальник майор внутрішньої служби Шкраба А.К. вручив жінкам, які працюють в закладі, та слухачам квіти і висловив найщиріші побажання. У вітальному слові він наголосив на особливій ролі жінки у суспільстві та родині, побажав берегиням сімейного вогнища залишатись вічно молодими та привабливими, йди по життєвому шляху лише з усмішкою.

Привітав жінок також старший викладач циклу спеціальних дисциплін старший лейтенант внутрішньої служби Цюх В.І. Він побажав чарівним працівницям здоров’я та сімейного затишку, запевнив, що свято для них має не обмежуватись лише датою 8 Березня, а продовжуватись протягом року.

IMG_5917_sIMG_5925_sIMG_5929_sIMG_5932_s

Заступник начальника училища по роботі з особовим складом підполковник внутрішньої служби Шквир О.Б. приєднався до щирих привітань та зачитав наказ про відзначення кращих представниць чарівної статі, які працюють у закладі, почесними грамотами та подяками.

IMG_5934_s

Бажаємо Вам, милі жінки, міцного здоров’я і благополуччя, особистого щастя, нев’янучої краси, уваги й любові рідних і близьких. Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії! Будьте коханими і щасливими!