2 березня 2023 року спільними зусиллями Науково-методичного Центру ВФПО Міністерства освіти і науки України та ТВВ «Хмельницька філія Академії ДПтС» було організовано та проведено міжнародний онлайн вебінар «Кінологія в умовах війни». У заході, в якості слухачів, взяли участь більше 150 осіб із закладів освіти різних рівнів. Крім того до прослуховування лекцій науковців та виступів практиків була залучена значна кількість студентів та кінологів-аматорів. Модератором вебінару була завідувач кафедри кінології Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії ДПтС» Павленко Юлія.

Серед спікерів вебінару були видатні науковці України: доктор медичних наук, професор Віктор Досенко; доктор юридичних наук Вадим Селюков, кандидат сільськогосподарських наук Людмила Була. Закордонні гості були представлені керівниками кінологічних служб Молдови та Чехії. Дуже цікавою і змістовною була лекція унікальної особистості в кінології, зоопсихолога Олександри Береговенко.

На вебінарі було розглянуто дуже актуальне питання кадрового забезпечення кінологічних формувань у силових структурах. Тому їхні представники були присутні на даному заході у якості стейкхолдерів. Послухавши виступи науковців, освітян, закордонних гостей саме вони надали рекомендації та висловили своє бачення щодо доречності запровадження нових кінологічних освітніх програм у навчальних закладах та озвучили перелік бажаних фахових компетентностей. Проведення вебінару дозволило підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі кінології.