12 березня 2021 на базі Хмельницького центру ПКП ДКВС України відбулись навчальні збори з тактико-спеціальної підготовки особового складу воєнізованого формування «Циклон» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України, в яких брав участь викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки центру.
Як відомо, до основних завдань згаданого спеціального підрозділу входить запобігання та припинення дій, що дезорганізують роботу установ виконання покарань і слідчих ізоляторів, інших злочинів на об’єктах ДКВС України та здійснення їх надійної охорони, участь у заходах із забезпечення режиму та його основних вимог у місцях позбавлення волі, запобігання та припинення злочинів терористичної спрямованості. Враховуючи складність покладених на підрозділ функцій, його персонал повинен бути професійно підготовленим до дій в екстремальних ситуаціях, спрямованих на забезпечення безпеки засуджених і осіб, узятих під варту, штатного персоналу в’язниць та СІЗО, громадян, які перебувають на їх територіях.
Досконале володіння спеціальними засобами і вогнепальною зброєю, прийомами рукопашного бою, знаннями і навичками щодо оперативного забезпечення правопорядку на ввіреній території є невід’ємною складовою виучки особового складу воєнізованого формування «Циклон». Викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки нашого центру завжди готовий надати колегам допомогу у справі удосконалення їх професійної майстерності.