22 квітня в с. Стуфчинці Хмельницького району відбувся ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Змагання організовано Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.
У спортивному заході взяли участь 127 учасників у складі 13 команд з Деражнянського, Хмельницького, Ярмолинецького, Ізяславського районів, міст Кам’янця-Подільського, Славути, Старокостянтинова, Хмельницького, Нетішина, Красилівської міської ради, Полонської, Судилківської ОТГ та Хмельницького ОЦТКУМ. Особисто-командні змагання відбулись у трьох вікових категоріях, окремо серед хлопців та дівчат. Орієнтувальники долали дистанції у заданому напрямі довжиною від трьох до п’яти кілометрів на відкритій місцевості.

   В якості суддів в заході взяли участь начальник циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру ПКП ДКВС України капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Тісна співпраця з фахівцями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, участь у подібних спортивних заходах дозволяє викладацькому складу циклу набувати практичного досвіду, реалізація якого відбувається під час ознайомлення слухачів центру з основами топографії.

   Дякуємо колегам за запрошення та надану можливість підвищити рівень професійної компетентності наших викладачів.