У період з 4 по 6 березня 2021 року в приміщенні спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького проходив чемпіонат закладу освіти з гирьового спорту серед перемінного складу, в якому взяло участь близько 70 учасників.
На офіційній частині заходу були присутні головний суддя змагань – начальник кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки академії полковник Андрій Мельніков, заступник головного судді – старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки академії підполковник Олександр Гнидюк.
В якості судді у заході взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який є кандидатом в майстри спорту з гирьового спорту.
Учасники змагань виконували ривок та двоєборство (поштовх + ривок). Переможці, які визначалися у кожній ваговій категорії, приймуть участь у чемпіонаті Державної прикордонної служби України з гирьового спорту, який відбудеться у квітні поточного року на базі академії.
Дякуємо колегам за запрошення та надану можливість підвищити рівень професійної компетентності нашого спортсмена.